Yazar Olmak İçin

Motosiklet Severler

Yıllardır motor üstünde yolları aşındırmaktasınız. Bu süreler içerisinde reklamınız_içinyaşadığınız tecrübelerinizi sosyal medya hesaplarınızdan varsa kişisel bloglarınızdan paylaştınız. Makale durumuna ulaşmayan metinlerinizi de arkadaşlarınızın beyenisine açtınız. Paylaşımlarınızdan faydalanmalarına izin verdiniz. Bu konuda motosiklet camiasına katkılarınızdan dolayı teşekkür ederiz.

Bundan sonra beklentimiz sizin için ayrı ve eğlenceli bir paylaşım ortamı açmak. Motosiklet Haberleri Web Sayfamızda Yazarlarımız bölümünde size ait yazıları, görselleri, varsa video çekimlerini sizin adınız ve imzanızla paylaşmak istiyoruz. Bu şekilde zaten yazılarını paylaşan arkadaşlarımız var.  Biz bu sayının daha da artmasını bekliyoruz. Çok paylaşım yaparak tecrübelerimizi diğer arkadaşlarımızla paylaşmak istiyoruz.

Siyasi ve takımsal içerik olmayan, motosiklet camiasını ilgilendiren yazılarınızı, kimseye cevap hakkı çıkarmadan yazılan eleştirilerinizi bekliyoruz.

Özgün yazılarınızı word yada notpad, resimlerinizi jpeg yada png, videolarınızı link yada dosya formatında  imzanız sosyal medya hesabınız veya blog ismi ile info@motosiklethaberleri.net mail adresine wetransfer ücretsiz olarak ile göndermeniz halinde yazılarınız yayınlayacağız.

Şimdiden Motosiklet Haberleri ailesine hoş geldiniz.