Hayallerindeki tatil için ihtiyaçlar listesi oluşturan gezgin ruhlar, eksikleri tamamlamak için alışveriş turuna çıkıyor ve seyahatlerinden maksimum haz almak için sürüş ve gezi moduna uygun güneş gözlüklerine yöneliyor. Üstün cam ve çerçeve teknolojisi ile yüksek kalitede şık gözlükler tasarlayan Serengeti; fotokromik ve kolormatik teknolojileri ile motor, araba, yat gibi tüm araçların kullanım durumlarında sürücülere ve gezginlere sunduğu yüksek görüş desteği ile yoğun ilgi görüyor. Kadın ve erkek her yüz tipine uygun güneş gözlüğü modelleriyle geniş bir ürün çeşitliliği sunan gözlük markasının ürünleri dünyada göz doktorları tarafından özellikle sürücülere, fotoğrafçılara ve gezginlere öneriliyor.

Sürücüler ve Gezginler için Bu Sezon Çok “Serengeti”

Karada, denizde, havada, bir yeşil alanda veya mavi turda tüm giyim parçalarının en kıymetli aksesuarı şüphesiz gözlükler… Günün büyük bir kısmı gözden çıkartılmayan, gün sonunda da saç aksesuarı olarak kullanılan güneş gözlüklerinin kullanım amacına ve yüksek kalite standartlarına uygun olması gerekiyor. Gözlük kullanıcılarına, göz sağlığına ciddi boyutlarda olumlu-olumsuz etkileri bulunan güneş gözlüğü konusunda hassas, duyarlı ve bilinçli alışveriş yapmaları, kişisel ihtiyaçlarına uygun marka ve modellere yönelmeleri öneriliyor. Üstün teknoloji ile ürettiği şık gözlük tasarımlarıyla 2019 yaz koleksiyonunu oluşturan Serengeti; serisinde yer alan kadın, erkek ve unisex tüm modellerinde kullandığı cam teknolojisi ile kullanıcıların göz sağlığını maksimum seviyede koruyor ve kullanıcısına trend bir görünüm sunuyor. Doğadaki renkleri orijinal hali ile göze ulaştıran, renk değiştirme teknolojisi ile göz yorgunluğunu minimuma indiren gözlükler çift taraflı antirefle teknolojisi ile ön ve arkadan gelen yansımaları engelliyor ve net görüş alanı yaratıyor. Güneşten gelen en yüksek nm zararlı mavi ışınlarını da engelleyerek sağlıklı görüş sunan, maksimum sürüş ve seyahat keyfi vaat eden gözlükler trend formları ile de kullanıcılarını şıklık yarışına sokuyor.

Serengeti’ nin Buharlaşmayan Gözlük Teknolojisi

İtalyan gözlük markası Serengeti’ nin birçok modelinde bulunan Anti Fog teknolojisi ile gözlük camlarında buharlaşma meydana gelmiyor. Sıcak havalarda soğuk yüzeylerden yansıyan ısı, sıcak ve soğuk havanın birbiri ile teması gözlük camlarında buharlaşma yapar ve gözlük kullanıcıları görüş kaybı yaşar. Serengeti’ nin cam teknolojisi ile buharlaşma oluşumuna izin vermeyen gözlükler özellikle deniz yolculuklarında yüksek görüş konforu sağlar.

 

Serengeti Ant Optik distribütörlüğü ile Türkiye’deki seçkin optik mağazalara ulaştırılıyor.

Yorumlar

facebook profilinizle yorumlayın