Yeni uygulaması “Uzatılmış Garanti” ile katma değer yaratan hizmetleri çatısı altında toplamaya devam eden Yamaha Motor, kullanıcısına satış sonrasında da destek olarak yanında durmaya devam ediyor.

Modellerine olan güvenini “Uzatılmış Garanti” uygulaması ile bir kez daha ortaya koyan Yamaha Motor, motosiklet veya scooter tüm yeni modellerde, kilometre sınırı olmaksızın ve +1 yıl, +2 yıl veya +3 yıl ek garanti süresi imkanı ile 5 yıla kadar motosikleti korumaya alıyor. Yeni bir Yamaha motosiklet veya scooter ile aynı anda satın alınabilen ve fabrika garantisi sonlandığında devreye giren “Uzatılmış Garanti”, beklenmeyen arızalara karşı uzun vadeli ekonomik koruma sağlıyor. Orijinal Yamaha parçaları ve Yamalube’un kullanımının dahil olduğu garanti, motosiklet satışında bir sonraki araç sahibine aktarılarak 2. El satışında artı değer sağlıyor.

Seçili Yedek Parçada yüzde 50 indirim…

Yamaha, garanti sürelerini dolduran müşterilerini de unutmayarak onlar için Kasım ayı sonuna kadar bir kampanya başlattı. MT-25 ve YZF-R25 modellerine yönelik seçili yedek parça ihtiyaçlarını kapsayan kampanyada, yüzde 50’ye varan indirim uyguluyor.

Yorumlar

facebook profilinizle yorumlayın

1 YORUM

  1. soru 1: uzatılmış garanti ücretli mi, ki farklı alternatifler sunulmuş belli ki ücretli, babasının hayrına yapacak diil.
    soru2: yamaha bu kadar fahiş fiyata motor satamayavcağını anlayınca (yine de para ile olsa da) yeni yeni icatlara mı yöenldi, bunu yapmak yerine fiyatları (hay ben o kur farkı bahanesinin içine tüküriim) bu kadar abartmasa olmaz mıydı?
    soru 3: yamaha, honda gibi firmalar suzukinin rolüne mi oynamaktalar, hani az satalım çok pahalı olsun elit kitlemiz olsun. Eğer bu yolu seçeceklerse işleri vahim
    en öenmli soru ise 4.soru
    soru 4: Bizim insanımız bu fahiş, her tür bahanenin de ötesine geçmiş fiyatlarla halen gidip bu firmalardan motosiklet alacak mıdır? Alacaksa kimse memlekette kriz var diye ağlamasın vesselam.

Comments are closed.