Reklamlarınız İçin

Motosiklet sektöründe en avantajlı reklam verme yöntemine hoşgeldiniz.
www.motosiklethaberleri.net Motosiklet Medyasında deneyimli ve oturmuş potansiyeli ile reklam avantajlarından faydalandırarak olumlu geri dönüş için bilgilendirme yapmaktadır.

www.motosiklethaberleri.net yaklaşık 4 yıldır Sektörde sadece motosiklet haberleri yaparak devam etmiş ve en önemli çıkışını 2014 sezonu olarak belirlemiştir. Gerçek motosiklet kullanıcısı takipçisi bulunan ve hızları organik olarak artmakta olan Facebook sayfası.

 

Twitter da 2100 üzerinde gerçek motosiklet kullanıcı follower ve sayılarımız organik olarak artmakta.

Sadece motosiklet haberleri yaparak hem kullanıcılara yol göstermek hemde yeni başlayacak olanlara destek olmak adına çalışmalarını sürdürmektedir.
Türk motosiklet yarışçılarımıza gönülden destek vermekte onlar hakkında haberleri özellikle takip etmektedir.

Günlük 850 ortalama ve aylık 25,000 üzerinde tekil motosiklet kullanıcısı web sayfamızı ziyaret etmekte ve sayfa içerisinde ortalama 7 dakika kalmaktadır. Bu sayı editörlerin yaptığı ilgili haberi reklam verenlerin lehinde kullanması durumunda %47 artmaktadır.

Dergi, televizyon, gazete reklamlarıyla kıyaslandı zaman İnternet reklamınınreklam_vermek_icin_motosiklet_haberleri ne kadar etkili sonuçlar verdiği ispatlanmıştır..

www.motosiklethaberleri.net sadece motosiklet haberleri yapmakta ve sektörü aynı zamanda yarış takvimini yurt içi ve dışında takip etmektedir.

Sosyal medya ağları ile tamamen organik olmak üzere takipçileri ile buluşmakta, onlarla iletişim halini saygı çerçevesinde yürütmekte ve yayınlarına hızla devam etmektedir.

Tamamen Motosiklet kullanıcısı yazar ve misafir yazarları ile aylık değil, haftalık değil, anlık haber yaparak sıralamada üst basamaklara doğru çıkmaktadır.

Güncel ve modern sayfa tasarımı ile bilgisayar ve cep telefonlarında açılabilmekte, internetin olduğu her yerden ulaşılabilmektedir.

SÜPER KAMPANYA : REKLAM ALANI 100.00 TL/AY

Ayrıca dönemsel olarak abonelerine haber bülteni göndermektedir. Bu o dönem bir yada birden fazla reklam veren ile değerlendirilmektedir.

Reklam alanları hem anasayfa, hem haber sayfalarında olmak üzere daha çok kullınıcıya ulaşmayı hedeflemektedir. Bu sebeble reklam maliyetlerini %40 oranında düşürmekte ve reklam sahiplerine avantaj sağlamaktadır.

Reklam verenlerin bir avantajı da, barter yolu ile ürün-reklam takası yapabilmesidir. Bu sayede ürünler hakkında kullanıcı yazıları yani incelemeler yapılmaktadır. Bu incelemelere gelen yorumlar olumlu yada olumsuz reklam sahibine ulaştırılmaktadır. Web sayfamız ltd. şti. iştiraki olduğu için kestiğimiz fatura ile ödenen bedeli muhasebeye işleyebilmektedir.

Haberi yapılan ürünleri yazarlarımız bizzat test ettiği için gelebilecek sorulara doğru cevap verebilmekteyiz.  Soru gelmeden hangi ürün hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsa kullanıcının o ürün hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilir ve yönlendirme yapabiliriz.

Örneğin: Aksesuar reklamı olan bir firmanın ürünleri kullanılır, kullanım süresince yaşananlar test olarak anlatılır. Geri dönüşüm hızlı ve çabuk olur.
Ayrıca yaptığınız kampanyalar hızlı ve en uygun şekilde takipçi, abone ve sayfayı kullananlara duyurulur.

www.motosiklethaberleri.net  Türkiye’ nin her yerinden abonesi olan ve ziyaret edilen bir motosiklet Haber sitesidir.
Forum sitelerinin özelliğini kaybettiği günümüzde hem web sayfası çalışmaları hemde sosyal medyada anlık paylaşımları ile sektöre ışık tutacak yeni reklam ağınız olacaktır.

İlginize Teşekkürler