Red Bull Straight Rhythm Geri Döndü!

Supercross yıldızlarının yeteneğini ve hızını vurguladığı yarım millik ritim bölümleriyle tümsek yarışı, Pomona, California, ABD'ye geri döndü. 22 Ekim'de sabaha karşı canlı yayından izleme şansını kaçırmayın!

0
255 okunma

Basın Açıklaması:

Red Bull Straight Rhythm geri döndü; bir kez daha dönüş olmayan, sadece 805 metrelik uzunluğunda düz ritim bölümleri olan bir pist üzerinde başa-baş yarış yapılacak.

Dördüncü yılda etkinlik,
pratik, eleme ve yarışın hepsinin aynı gün gerçekleşeceği ve finallerin akşam ışıklarının altında olacağı bu yeni formatta devam edecek. Dünyanın en iyi Supercross ve motokros binicilerinin birçoğunun yarışmaya geri dönmesi bekleniyor ve kısa bir süre önce duyurulması gereken bazı yeni değişikliklerle olay her zamankinden daha iyi görünüyor.

Tek günlük biletler ile pratiğe, eleme ve finallere erişim sağlayabilirsiniz. 10,000’den fazla tribün koltuğu artı bir sazlık ve padok ile izleyicilere bitiş çizgisine baştan başa doğru koşuşturarak izleyebileceği benzersiz bir tecrübe imkanı verilmiş. Ayrıca vakit geçirebileceğiniz alışveriş alanları, ulaşabileceğiniz yarış pistleri, ve özel olarak planlanmış yan aktiviteler mevcut.

Program:

1:00 PM – Kapı Açılışı

13:30 PM – Geoff Aaron Trials Demo

2:00 PM – İki Zamanlı Elemeler

2:20 PM – Lite Sınıf Elemeleri

2:40 PM – Açık sınıf yeterlilikleri

15:30 – Geoff Aaron Trials Demo

4:40 PM – Traxxas Demo

5:30 PM – Marş / Red Bull Hava Kuvvetleri

5:40 PM – Çeyrek Final Hedefleri başlıyor (2 Zamanlı, Hafif, Açık)

6:40 PM – Yarı Final Rounds Başlıyor (2 Zamanlı, Hafif, Açık)

7:30 PM – 3. Sırada ve Final Turunda Başlar (2 Zamanlı, Hafif, Açık)

18:20 PM – Ödül Töreni

Buradan Canlı İzleyin!

 

535 total views, 0 views today

Kendi profilinizden yorum yazabilirsiniz...

comments