Uşak’ta Süpermoto Heyecanı

0
691 okunma

İlk üç ayağı Sakarya’da düzenlenen Türkiye Süpermoto Şampiyonası’nda heyecan bu hafta sonu Uşak’ta yaşanacak. Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) yarış takviminde yer alan Süpermoto Şampiyonası’nın 4. Ayak yarışı, Uşak’ta 22-23 Ağustos 2015 tarihlerinde yapılacak. Uşak Belediye Pisti’nde koşulacak Şampiyonanın 5. Ayak yarışı Ankara Enduro Motor Sporları Kulübü (EMC06) tarafından organize edilecek. İzmir yolu üzerinde bulunan Bin 115 metre uzunluğunda ve modern tribünlere sahip olan pistte sporcular bu sezon ilk kez mücadele edecek.

Yarışlar; Süpermoto A, Süpermoto B, Süpermoto S3, Süpermoto Gençler 85 cc, Süpermoto Minikler 65 cc ve 50 cc sınıflarında yapılacak. 22 Ağustos Cumartesi günü serbest ve sıralama antrenmanlarıyla başlayacak dördüncü ayak yarışı, 23 Ağustos Pazar günü birbirinden çekişmeli yarışlara sahne olacak. Sporcular, gün boyu iki etap halinde gridlere dizilecek.

1,434 total views, 2 views today

Kendi profilinizden yorum yazabilirsiniz...

comments

TEILEN
Önceki İçerikTransAnatolia 6. Kez Start Alıyor
Sonraki İçerikEndurocular Tokat Topçam’a Geliyor
Türkiye ve Dünya dan Motosikletle ilgili haber,bilgi,detay ne varsa toplamaya ve 5 yıldır burada paylaşmaya çalışıyoruz. 25 yıllık ciddi motosiklet kariyerimizi en iyi şekilde kullanmak, artık hayatta olmayan dostlarımızı anmak yanımızdakilerle güzel günler geçirmek istiyoruz.