Efsane Geri Dönüyor

0
961 okunma

Amerika’nın ilk motosiklet firması olan Indian Motorcycle, lüks motosiklet seyahatlerinde çıtayı yükselterek yeni bir örnek oluşturacak, baştan aşağı yenilenmiş 2015 model Indian Roadmaster’ı sundu. Indian Motosiklet ailesinin bu sıra dışı yeni üyesi, 74. geleneksel Sturgis Motosiklet Rallisi’nde 2 Ağustos’ta görücüye çıktı ve hafta boyu sürecek etkinlikler sırasında, Indian’ın 2015 yılındaki diğer modelleriyle birlikte test sürüşlerine açık olacak.

collage5

İlk üretimi 1947-1953 yılları arasında gerçekleşen Indian Roadmaster, Amerika’nın en güvenilir ve konforlu seyahat motosikletlerinden biri olarak ünlü. Baştan aşağı yenilenen 2015 model Roadmaster de bu tahtı tekrar ele geçirmeyi hedefliyor. Efsanevi adına yakışır şekilde, geniş bagaj kapasitesi ve eşsiz güç ve performans değerlerinin yanı sıra konfor, kullanım kolaylığı ve lüks kullanım amaçlı çok sayıda premium özellikle karşımıza çıkıyor. Indian Roadmaster’da, taşıma çantalarının yanı sıra “neredeyse 38 galonluk entegre ve su geçirmez bir taşıma alanı” sağlayan bir üst gövde var.

08Tüm çantalar uzaktan kilitlenebiliyor ve motosiklet, anahtarsız kontakla çalışıyor. Diğer ana özellikler arasında ısıtmalı yolcu ve sürücü koltukları, 10 sıcaklık ayar kademeli ısıtmalı elcikler, ABS, kromdan ön ve arka koruma demirleri, üçlü güç portu, hız sabitleyici sistem ve lastik basıncı denetim sistemi yer alıyor.

07 11 024 033 061

2,108 total views, 6 views today

Kendi profilinizden yorum yazabilirsiniz...

comments

TEILEN
Önceki İçerikEndurocular Tokat Topçam’a Geliyor
Sonraki İçerikGelecekte Kentsel Mobilite. Neden olmasın?
Türkiye ve Dünya dan Motosikletle ilgili haber,bilgi,detay ne varsa toplamaya ve 5 yıldır burada paylaşmaya çalışıyoruz. 25 yıllık ciddi motosiklet kariyerimizi en iyi şekilde kullanmak, artık hayatta olmayan dostlarımızı anmak yanımızdakilerle güzel günler geçirmek istiyoruz.