YAMAHA, Motosiklette Kişiselleştirmeyi Destekliyor

0
990 okunma

İlk çalışma ; Bunker Customs imzası ile Yamaha WXR700

Bunker Customs kurucularından Can ve Mert Uzer kardeşler, Yamaha Motor’un dünyaca ünlü ‘Yard Built’ projesi kapsamında, XSR700’ün hafifliğini ve gücünü sadece asfaltta değil daha bozuk yol koşullarında da tadını çıkartabilecek bir hale getirmek için tam 3 ay boyunca gece gündüz çalıştılar.

canmertBu uzun ve heyecanlı süreç sonunda Tracker Tarzı XSR700 ‘ü ortaya çıkardılar. ‘Faster Sons’ felsefesinin yaşayan örneği gerçek konsept motosiklet XSR700’ün retro ve sokak tarzına kişisel yorumunu katan Bunker Customs, kişiselleştirme felsefesinin tüm dinamiklerini sonuna kadar kullandı.

_22a4469

Yamaha Motor Türkiye olarak bu akımın motosiklette yaygınlaşması için çaba sarf edeceğiz diyen Yamaha Motor Türkiye Satış & Pazarlama Müdürü Nihat Çadırcı, bu konuda öncü olmak istediklerini söylüyor ve sözlerine şöyle devam ediyor; “motosiklet tüketicisi, herkesin bulup satın alabileceği standart bir üründen ortaya çıkarılan kişiselleştirilmiş ya da bol aksesuar içeren bir motosikletle, farklılaşma, farkındalık yaratma ve kendine özel olma gibi duygulardan oldukça keyif alıyor. Yamaha olarak Yard Built projesinde bizim de çıkış noktamız bu”.

yamaha-yard-built-xsr-90010352-2 _22a4577

1,872 total views, 16 views today

Kendi profilinizden yorum yazabilirsiniz...

comments