Değişik bir mont..

0
1.297 okunma

Sektörün en büyük markalarının yaptığı hantal ama güvenli montları, gelenekleşen motosiklet ceketlerine enteresan bir alternatif var. Deri ve kapitone bu ceketler le kendinizi biraz şımartabilirsiniz. Herşeyin gösteriş olmadığının kanıtı, sadeliğin sembolü olabilirler.

pagnol-m2-motorcycle-jacket

Kalifornia merkezli bir firma olan Pagnol, kendi adını verdiği ürünlerinden Pagnol M2  ile Vintage tarzında başarıyı yakalıyor. Özellikle caferacer ve custom model motorların revaçta olduğu bu dönemde motorla harika uyum sağlayabilecek modelleri var. Dünya çapında önemli motosikelt markaları ile partner anlaşmalar yapan PAgnol, motosiklet giyimininde tek parça devrini tamamen ortadan kaldırmayı amaçlıyor. Custom üreticilerin çoğu da markayı tanıtmak için beraber ilerleme kararı alıyorlar.

direk alışveriş için Pagnol web sitesi.

alpinestars-oscar-motorcycle-jacket

Oscar Brass Alpinestars Alpinestars yıllardır motor bot konusunda uzmanlaşmış markadır. 1960 yılından beri faal olan marka Custom kıyafet markası Oscar ile anlaşarak bu ürünü hazırlattı. Retro temalı ürüne ismini vererek piyasa da yeni bir yer etmeye çalışıyor.  Caferacer mont, kahverengi, içi çıkarılabilir CE onaylı bir üründür. Omuz ve dirsek korumaları incelmiş ve yumuşak deriden üretilmiştir. Havalandırmaları süs ve ek düşmeleri tamamen vintage tarzına uygun olarak dizayn edilmiştir.

satın almak için Revzilla

roland-sands-seeker-motorcycle-jacket

Roland Sands Seeker bu tür motor ceketi olurmu demeyin. Aristokratların av kıyafetlerini anımsatan ürün pamuk/polikarbon/ve mulu kaplama iel naylon karışımı dır. Vintage , caferacer tarzı için iyi bir seçim. Omuz ve dirsek korumaları eklenebilir, kollarında extra cep yerleri, mevcut. Yumuşak pamuklu ekose astar, süet yaka ve koltuk altı havalandırmaları ile akşam gezmelerinde harika olur gibi geliyor.revzilla

richa-memphis-motorcycle-jacket

Richa Memphis Muhtemelen avrupa da pek bilinmeyen belçikalı bir marka olan Richa Memphis 60 yıldır bu işle uğraşıyor. işleri vintage motorsiklet montları üretmek. harika bir koleksiyona sahipler. Tarz olarak sade olduğu için tercih edilmediklerini düşünüyorum. Ama devir artık onların devri, nede olsa caferacer ve custom lar revaçta..

Buffalo derisi üst bölgeleri capitone işlemeli. CE onaylı, esnek omuz ve dirsek korumaları, sıcaklık için cıkarılabilir içlik ve en önemlisi normal fiyatları. satın almak için

 

 

3,584 total views, 2 views today

Kendi profilinizden yorum yazabilirsiniz...

comments